Kosova Üniversiteleri Facebook

Kosova Üniversiteleri Facebook

Üniversite eğitimi, bir kişinin geleceğini belirlemesi noktasında son derece mühimdir. Bundan dolayı üniversite seçiminde oldukça dikkatli olmak gerekmektedir. Kosova üniversiteleri, eğitim konusunda yaptığı atılımlar sayesinde Avrupa’nın sayılı ülkelerden birisi olmayı başarmıştır. Priştine Universum Üniversitesi, Kosova’nın yüz akı ve en iyilerinden birisidir. Kosova üniversiteleri Facebook sayfasına sahip olan bir eğitim kurumudur. İletişim noktasında okula dair kanalları kullanmak isteyen kişiler, bu sayfalara girebilir ve okul hakkında çok rahat bir biçimde bilgi sahibi olabilirler. Bunun yanı sıra Facebook sayfası, iletişim sağlama noktasında da çok önemli bir vazifeye sahiptir.

Kosova Üniversiteleri Facebook Sayfası Nasıldır?

Kosova üniversiteleri Facebook sayfası, birçok farklı bilgiye sahip olduğu için hem öğrenciler hem de burada eğitim hayatına devam etmek isteyen kişiler tarafından ziyaret edilmektedir. Sayfada, okulun farklı bölümlerine dair çekilmiş olan resimlerini görebilirsiniz. Bunun yanı sıra üniversite ile nasıl iletişime geçileceği konusunda da yardım almanız mümkündür. Facebook sayfasında birçok yorum da mevcuttur. Okulun öğrencileri, yaşamış oldukları tecrübeleri objektif bir şekilde bu sayfalardan paylaşmaktadırlar. Bu yorumları ve tecrübeleri okuyarak, kampüs yaşamına dair bilgi sahibi olmanız çok kolay olacaktır.

Kosova üniversiteleri Facebook alanı, aynı zamanda bölümler hakkında da bilgi vermektedir. Okul bünyesinde kaç tane bölümün olduğunu bu sayfalar sayesinde çok kısa süre içinde öğrenebilirsiniz. Bunun yanı sıra sayfada paylaşım yapan kişiler ile iletişime geçebilir ve böylelikle daha fazla bilgiye erişim sağlayabilirsiniz. Okulun dikkat çekici özelliklerinden birisi puan ya da taban puan gibi bir şarta sahip olmadığından dolayı kapılarını tüm öğrencilere açık tutmasıdır. Bu durumdan sadece Türk öğrenciler yararlanabilmektedir. Tarihsel ve kültürel bağlarımızın olduğu Kosova, bu noktada Türklere karşı dostane bir tavır içinde bulunmaktadır.

Facebook web sayfası ile hem Kosova hem de üniversitenin yer aldığı Priştine kentine dair bilgi alabilecek ve buna göre ülkeyi ve şehri çok daha yakından tanıyabileceksiniz. Kosova üniversiteleri, Türkçe destekli eğitim konusunda bir programa sahiptir. Hukuk fakültesine kayıt yaptıran öğrenciler, bu avantajı sonuna kadar kullanabilirler. Bunun yanı sıra gerek inşaat gerekse mimarlık bölümleri de Türkçe dilinde en kaliteli ve ucuz eğitimi vermektedir. Çünkü bölümler için ödenecek olan ücretler 1800 ile 2500 Euro arasında değişiklik göstermektedir.

Okula kayıt aşamasında istenen belgeler, Facebook sayfasında bulunmaktadır. Bunların içinde ikametgah, ortaöğretim mezuniyet belgesi, fotoğraf yer almaktadır. Gereken tüm evrakları toplama noktasında Eurostar Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı ile beraber çalışabilirsiniz. Kosova konusunda son derece deneyimli olan ve yurtdışı eğitim ile alakalı süreci çok iyi bilen kurum, bu konuda gereken tüm yardımları son derece makul bir ücret karşılığında size sunmaktadır. Dikey geçiş imkanını da sunan okul, ayrıca lisans tamamlama gibi bir hizmete de sahiptir.

Messenger, Instagram ya da WhatsApp üzerinden iletişime geçmek için hemen tıkla! Messenger ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! Instagram ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! WhatsApp ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş!