Kosova Üniversite Facebook

Kosova Üniversite Facebook

Kosova’da öğrenim gören bireylerin takip etmesi halinde her zaman için öğrenim kurumuyla ilgili gelişmeleri incelemesine imkan tanınan Facebook sayfası oluşturulmuştur. Kosova Üniversite Facebook aracılığıyla öğrencileriyle birleşiyor ve tüm öğrencilerinin detaylı bir şekilde bilgi edinmesini sağlıyor. Her zaman için hiçbir problem olmaksızın kurumlarla görüşebileceğiniz gibi, danışmanlık hizmeti alabileceğiniz kurumla da iletişime geçebilirsiniz. Türkiye’den Kosova’ya öğrenim görmek amacıyla giden öğrencilerin sayısının bir hayli fazla olması, Türkçe olarak da açıklamaların yapılmasını sağlıyor.

Başta Türkiye olmak üzere, diğer ülkelerden gelen öğrencilerin de bilgi edinebileceği şekilde sosyal medya paylaşımları düzenli olarak yapılıyor. Kosova’da öğrencilerin okullarda dersleriyle, kurum özellikleriyle, fakültelerle, öğrenci işleriyle sorun yaşamaması için tüm detaylara değiniliyor. Hangi alanda sorunuz bulunduğuna bağlı olarak paylaşımları inceleyebilir ve Kosova Üniversiteleri tarafından ülke genelinde verilen eğitime uygun şekilde bölümünüzden mezun olabilirsiniz. Hangi dönemlerde ders ücretlerinin yatırılması gerektiği, kayıtlarla ilgili yeni açıklamalar da başta Facebook olmak üzere sosyal medyadan detaylı bir şekilde yapılıyor. Bu sayede hem fakültelerin hem de derslerin öğretim görevlileri tarafından değinilmesi gereken bir durum olduğunda dahi size ulaşılması son derece kolay oluyor.

Kosova Üniversiteleri Sosyal Medya Kullanımı

Kosova Üniversiteleri aracılığıyla milyonlarca kişi tarafından görülen öğrenimden kaliteli ve her ülkede geçerli olacak şekilde derslerdeki yerinizi almanız mümkün oluyor. Türkçe dil seçeneğinin de bölümler için belirlenmiş olması sayesinde, Türkçe destekli olan bölümleri de tercih edebilirsiniz. Kosova Üniversite Facebook sayfalarını takip edebilir ve her zaman için hangi bölümle ilgili nasıl bir durumun olduğunu net olarak öğrenebilirsiniz. Bölümlerin özel yapıları, herhangi bir mağduriyet oluşmaması için yaptıkları duyurular da direkt olarak sosyal medyadan öğrencilere ulaştırılıyor. Kosova Priştine Universum Üniversitesi tarafından Türkçe ve diğer dillerde de yapılan paylaşımları inceleyebilir, sizinle ilgili olan tüm durumları anında öğrenebilirsiniz.

Sınav tarihleri, derslerin genel yapısıyla ilgili düzenlemeler, uzman kadroların güncellenmesi ve diğer her türlü önemli durumda öğrencilerin bilgilendirilmesi sağlanıyor. Bu nedenle Kosova’da öğrenim gören öğrencilerin tüm duyuları dikkatli bir şekilde incelemesi ve öğrenim sürecinde mağdur olmaması hedefleniyor. Sosyal medyayı aktif bir şekilde kullanan Kosova Üniversitesi tarafından özellikle derslerin yapıları ve genel özellikleri hakkında tüm detaylar paylaşılıyor. Sadece Türkiye’den üniversiteye öğrenim görmeye gelen öğrencilerin sayısının dahi binlerle ifade ediliyor olması, bu alanda Türkçe destekli eğitim veren kurumun paylaşımlarını da düzenlemesini sağlıyor. Türkiye’de Eurostar Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı ile görüşebilir ve üniversitenin genel özellikleri, eğitim durumu, kalitesi, verdiği hizmet, sağladığı imkanlar ve bölümleri hakkında detaylara ulaşabilirsiniz. Bu açıdan Avrupa genelinde pek çok kurumla karşılaştırılabilecek yapıya sahip olan Priştine Üniversitesi, bilgilendirme ve öğrencilere ulaşma konusunda da dikkat çekiyor. Sosyal medya hesabınızdan Kosova Üniversite Facebook sayfalarını takip edebilirsiniz.

Messenger, Instagram ya da WhatsApp üzerinden iletişime geçmek için hemen tıkla! Messenger ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! Instagram ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! WhatsApp ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş!